دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

عصارزاده:

توسعه فضاهای فرهنگی از سیاست های محوری مدیریت شهری است

محمدابراهیم عصارزاده، سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین، از راه‌اندازی خانه فرهنگ یاس در ناحیه مینودر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ عصارزاده با بیان اینکه ساختمان خانه فرهنگ یاس توسط این منطقه جهت بهره‌برداری شهروندان ناحیه مینودر تجهیز و مناسب‌سازی شده است، افزود: این خانه فرهنگ در 2 طبقه به مساحت 300 مترمربع در ناحیه مینودر، خیابان شهید محلاتی، جنب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجهیز شده است.

وی اضافه کرد: این ساختمان جهت توسعه فرهنگسراهای این منطقه اجاره و تجهیز و اکنون جهت بهره‌برداری و ارائه خدمات به شهروندان تحویل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین شده است.

این مسوول با بیان اینکه تاسیس خانه فرهنگ در محلات و نواحی این منطقه از مهم‌ترین برنامه‌های کاری این منطقه است، بیان کرد: توسعه فضاهای فرهنگی و برقراری عدالت اجتماعی در حوزه دسترسی عموم مردم به مراکز فرهنگی برای غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان سطح شهر یکی از سیاست های محوری مدیریت شهری است.

این مقام مسوول اظهار کرد: ساخت خانه فرهنگ و فرهنگ سرا در محلات باعث افزایش حس تعلق محله ای، کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش سطح رضایت اجتماعی، توزیع عادلانه خدمات و سرانه فضاهای فرهنگی در سطح شهر می‌شود.

عصارزاده تصریح کرد: اکنون بزرگ‌ترین خانه فرهنگ در این منطقه در محله کوثر در حال احداث است که در حال حاضر در مرحله فونداسیون می‌باشد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط