یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۲

لکه گیری و ترمیم ترانشه ۱۸۵ مترمربع از معابر ناحیه اندیشه

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین گفت: فروردین ماه امسال در ۱۸۵ مترمربع از معابر ناحیه اندیشه با هدف سهولت در تردد شهروندان لکه گیری آسفالت و ترمیم ترانشه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، محمد ابراهیم عصارزاده ضمن تشریح عملکرد ناحیه اندیشه در مدت فروردین ماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان برخی مشکلات ناحیه اندیشه که مربوط به سایر سازمان‌ها و نهادها بوده، توسط شهرداری احصاء و پیگیری می‌شود.
وی بیان کرد: در این مدت ۱۸۵ مترمربع لکه گیری و ترمیم ترانشه در معابر این ناحیه انجام شده در حالی که پیاده‌رو سازی با آسفالت و کفپوش نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد.
مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از نصب بیش از ۱۸ مترطول جدول در معابر این ناحیه در مدت فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: رعایت بهداشت محلات و جمع‌آوری آب‌های سطحی از اهداف جدول‌گذاری معابر است در حالی که جداول شکسته و فرسوده نیز به منظور هدایت آب‌ها و زیبایی بصری شهر تعویض می‌شوند.
عصارزاده تصریح کرد: بیش از ۳۰ مورد مراجعه مردمی از قبیل تلفنی، سامانه ۱۳۷، مکاتبه‌ای و حضوری به شهرداری ناحیه اندیشه ثبت شده است در حالی که تعامل دوجانبه شهروندان و مجموعه مدیریت شهری گامی موثر در توسعه پایدار شهری محسوب می‌شود.
وی گفت: ناحیه اندیشه در فروردین ماه ۱۴۰۰ ، بیش از ۱۵ مورد در زمینه جلسات شورایاری، ارتباط با امام جماعت و دیدار مردمی، عملکرد اجتماعی به ثبت رسانده است.
انتهای پیام/

تصاویر مرتبط