چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۹

عصارزاده

1800 مترمربع از معابر ناحیه اندیشه ترمیم آسفالت شد

محمد ابراهیم عصارزاده، مدیر منطقه سه شهرداری قزوین گفت: طی 10 ماه سال جاری بیش از 1800 مترمربع از معابر ناحیه اندیشه لکه گیری و روکش آسفالت شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین، محمد ابراهیم عصارزاده با اشاره به عملکرد 10 ماهه ناحیه اندیشه از ابتدای سال تا پایان دی ماه سال جاری اظهار کرد: براساس گزارشات طی 10 ماهه امسال فعالیت‌های متعددی در حوزه عمرانی و اجتماعی در ناحیه اندیشه انجام شده است.

وی بیان کرد: بیش از 1800 مترمربع لکه گیری معابر و روکش آسفالت، 880 مترمربع ترمیم ترانشه معابر و 1360 مترمربع پیاده‌رو سازی آسفالت از جمله اقدامات عمرانی ناحیه اندیشه به شمار می‌رود.

عصار زاده ادامه داد: در راستای رفاه حال شهروندان ترمیم یا نصب جدول نیز در اولویت برنامه‌های شهرداری بوده که بیش از 1700 مترطول در ناحیه اندیشه صورت گرفته است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با اشاره به اهمیت تعامل موثر و دوسویه بین مردم و مسئولان عنوان کرد: براساس آمارها بیش از 400 مورد مراجعه مردمی به صورت تلفنی، حضوری و مکاتبه‌ای به شهرداری ناحیه اندیشه ثبت و توسط این ناحیه پیگیری شده است.

وی عنوان کرد: طی 10 ماهه امسال بیش از 250 مورد از مراجعات ناحیه اندیشه با هماهنگی سایر ادارات و دستگاه‌ها پیگیری شده که از جمله آنها می‌توان به موضوعات مدیریت پسماند، فرهنگی ورزشی، فضای سبز، عمران و ترافیک اشاره کرد.

عصار زاده تصریح کرد: در حوزه اجتماعی، فرهنگی نیز اقداماتی همچون دیدار با بزرگان فرهنگی، جلسات شورایاری و دیدارهای مردمی در ناحیه اندیشه انجام شده است.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط