سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

740مترمربع لکه‌گیری در معابر ناحیه مینودر

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از ۷۴۰ مترمربع لکه گیری در معابر ناحیه مینودر طی شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه قزوین، محمدابراهیم عصارزاده با اشاره به عملکرد ناحیه مینودر طی شهریور ماه امسال اظهار کرد: براساس آمارها ۷۴۰ مترمربع لکه گیری و ۳۲۰ مترمربع ترمیم ترانشه در معابر ناحیه مینودر طی شهریور ماه انجام شده است.

وی بیان کرد: در مدت مذکور بیش از ۱۰۰ مورد از مشکلات ناحیه مینودر مربوط به سایر سازمان‌ها و ادارات بود، پیگیری و مورد بررسی قرار گرفت که بیشترین موارد در حوزه خدمات‌رسانی است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز فصل بارش‌ها و به منظور هدایت آب‌های سطحی در معابر بیش از ۸۰۰ مترطول جدول‌گذاری و ۱۵ مترطول پل فلزی در ناحیه مینودر نصب شده است.

عصارزاده ادامه داد: شهریور سال جاری بیش از ۲۳۰ مورد مراجعه مردمی به صورت حضوری‌، تلفنی، مکاتبه‌ای و سامانه ۱۳۷ به شهرداری ناحیه مینودر ثبت شده که رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان در مراجعات حضوری امری ضروری است.

وی ادامه داد: پیاده‌روها نقش مهمی در ایجاد تجربه‌ای لذت‌بخش از تردد در شهر  و همچنین تقویت حس نشاط و شادابی در بین شهروندان داشته که ایجاد پیاده‌روی جذاب در اولویت برنامه‌های شهرداری قزوین قرار دارد.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین افزود: ۴۰۰ مترمربع پیاده‌رو سازی طی شهریور ماه امسال در ناحیه مینودر انجام شد.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط