یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۸

نیمه نخست امسال ۸۶۰۰ مترمربع از معابر ناحیه عظیمیه لکه گیری شدند

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از ۸۶۰۰ مترمربع لکه گیری معابر در ناحیه عظیمیه طی نیمه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه قزوین، محمدابراهیم عصارزاده در مورد عملکرد ۶ ماهه ناحیه عظیمیه در سال جاری اظهار کرد: از ابتدای سال تا پایان شهریور ماه بیش از ۸۶۰۰ مترمربع از معابر ناحیه عظیمیه لکه گیری و ۵۶۰۰ مترمربع نیز پیاده‌روسازی آسفالت انجام شده است.

وی بیان کرد: در ۶ ماه نخست سال جاری ۲۰۰ مترمربع ترمیم ترانشه در این ناحیه انجام شده که با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان صورت گرفته است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین تصریح کرد: بیش از ۱۳۰۰ مترمربع پیاده‌رو در ناحیه عظیمیه ایجاد شده که شامل خاکبرداری، بیس و مخلوط ریزی بوده در حالی که ۲۱۰۰ مترمربع نیز آماده‌سازی در این ناحیه انجام شده است.

عصارزاده ادامه داد: ترمیم و نصب بیش از ۶۵۰۰ مترطول جدول، نصب ۱۳۸ مترطول دال بتنی و همچنین نصب دریچه و پل فلزی از جمله اقدامات انجام شده توسط شهرداری قزوین طی نیمه نخست امسال به شمار می‌رود.

وی با اشاره به ۲۸۴ مورد عملکرد اجتماعی در ناحیه عظیمیه، خاطرنشان کرد: در این مدت ۵۸۰ مورد از مشکلات این ناحیه که مربوط به سایر سازمان‌ها بوده شناسایی و پیگیری لازم انجام شده در حالی که ۱۰۰ مورد نیز ارتباط با واحد اجرائیات ثبت شده است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین گفت: در این مدت شهروندان بیش از ۷۶۰ مراجعه به صورت تلفنی، حضوری، مکاتبه‌ای و سامانه ۱۳۷ به شهرداری ناحیه عظیمیه داشته‌اند.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط