سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

۷۶۰ مترمربع از معابر ناحیه عظیمیه آماده آسفالت شدند

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از بیش از ۷۶۰ مترمربع آماده‌سازی در معابر ناحیه عظیمیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه قزوین، محمدابراهیم عصارزاده اظهار کرد: تحقق اهداف تعیین شده و توسعه پایدار شهری امری حائز اهمیت بوده که اقدامات و تلاش شهرداری قزوین در این راستا تعریف شده است.

وی بیان کرد: طی مهر ماه سال جاری در ناحیه عظیمیه به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان بیش از ۷۶۰ مترمربع آماده‌سازی جهت آسفالت انجام شده است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین ادامه داد: ۴۰ مورد عملکرد اجتماعی شامل جلسات شورایار، دیدار مردمی و ارتباط با امام جماعت در این مدت به منظور بررسی و رفع مشکلات شهری صورت گرفت.

عصارزاده خاطرنشان کرد: مهر ماه سال جاری ۱۰۰ مترطول از  جداول ناحیه عظیمیه با هدف جلوگیری از آبگرفتگی و هدایت آب‌های سطحی ترمیم و نصب شدند.

وی با اشاره به اهمیت تعامل دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع مشکلات شهری، عنوان کرد: ۸۰ مورد از معضلات ناحیه عظیمیه که مربوط به سایر سازمان‌ها و ادارات بود، شناسایی و مورد پیگیری قرار گرفت.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از ثبت ۱۹۰ مراجعه مردمی طی مهر ماه امسال به شهرداری ناحیه عظیمیه خبر داد و گفت: نیمی از مراجعات به صورت تلفنی بوده در حالی که رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان در مراجعه حضوری اولویت اصلی شهرداری قزوین است.

عصارزاده تصریح کرد: ۵۰ مترمربع پیاده‌رو سازی آسفالت و ۲۰ مترمربع ترمیم ترانشه از دیگر اقدامات عمرانی در ناحیه عظیمیه است.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط